Ďalší študenti sa zapájajú do reálnej ochrany zvierat na Slovensku

V rámci iniciatívy Zvierací ombudsman už dlhšie pracujeme so stážistami z Právnickej fakulty Trnavskej univerzity v Trnave na legislatívnych úlohách, no a odteraz už bude naša spolupráca dlhodobá.

Veľmi sa tešíme, že nám študenti dávajú skvelú spätnú väzbu. Učia sa veci z praxe, pretože riešia reálne úlohy a veľa sa dozvedia aj počas pravidelných online stretnutí. Pre nás sú študenti veľkou pomocou, pretože pomáhajú s právnymi vecami, ktoré sú časovo náročné a my tak môžeme sústrediť energiu na ďalšie aktivity na ochranu zvierat.

Uzatváranie memoránd je našou dlhodobou praxou. V minulosti sme podpísali podobné memorandá s Univerzitou veterinárneho lekárstva a farmácie v Košiciach, Univerzitou Komenského v Bratislave, Úniou miest Slovenska, Združením miest a obcí Slovenska, s Ministerstvom životného prostredia SR, ako aj so Splnomocnencom vlády SR pre rómske komunity.

Dekanka fakulty prof. JUDr. Mgr. Andrea Olšovská, PhD. podpísala Memorandum o spolupráci fakulty Trnavská univerzita v Trnave, Právnická fakulta s iniciatívou Zvierací ombudsman.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s