Tím

 

zuzana_stanova
Zuzana Stanová
je právnička a aktivistka, autorka niekoľkych dnes platných zákonov v oblasti ochrany prírody a zvierat.Poskytla dočasný či trvalý domov asi dvadsiatke zvieracích najdúšikov, nejakých 10 ostalo v rodine natrvalo. Keď sa nevenuje práci pre mesto, svojim milovaným deťom alebo Slovensku empatickejšiemu k zvieratám, bojuje za ochranu životného prostredia a kultúrneho dedičstva v združení FALLOPIA. 
http://www.prugerka.sk, http://www.zvieraciombudsman.sk

 office@zvieraciombudsman.sk

katkaKatarína Krejčík
Katkinou láskou je pamiatková obnova, na ktorú sa špecializovala už na Fakulte architektúry. Katka je okrem toho telom i dušou milovníčka prírody, uprostred ktorej žije a tvorí okrem projektov aj krásne drevené výrobky, a organizuje rôzne krásne kurzy práce s hlinou, drevom a podobne.  http://www.zlaskykdrevu.sk

Erika Dupejová je riaditeľka kancelárie a programová manažérka iniciatívy Zvierací ombudsman. Vyštudovala podnikový manažment a dlho pôsobila v internej komunikácii v energetickej spoločnosti.

office@zvieraciombudsman.sk

Nikola Ďurčíková je právnička Zvieracieho ombudmana a súčasťou tímu Zelenej linky Ministerstva životného prostredia. Okrem právnej agendy zastrešuje spoluprácu s univerzitami, inštitúciami i organizáciami. Zároveň vedie projekt Detský zvierací ombudsman.

zelena.linka@enviro.gov.sk, info@zvieraciombudsman.sk

Adriana Veselá je právnička, ktorá profesijne pôsobí v oblasti správneho práva, ale už od svojich študentských čias sa venuje ochrane zvierat, a preto svoje štúdium na právnickej fakulte úspešne ukončila rigoróznou skúškou a prácou na tému Trestnoprávne možnosti ochrany zvierat. So Zvieracím ombudsmanom spolupracuje od roku 2010, najmä trestnoprávnej oblasti, množiteľom a cieľu dosiahnuť financovanie útulkov z verejných zdrojov. Vedie Zelenú linku Ministerstva životného prostredia. zelena.linka@enviro.gov.sk

Dávid Melichar je právnik iniciatívy Zvierací ombudsman a Zelenej linky Ministerstva životného prostredia.

david.melichar@zvieraciombudsman.sk, zelena.linka@enviro.gov.sk

Patrícia Moravčíková je koordinátorka podujatia Nájdite sa! so zvieratkom z útulku. Zastrešuje komunikáciu so slovenskými útulkami a spravuje online adopčnú aplikáciu Najditesa.online. Okrem toho pracuje na vzdelávacom projekte Detský zvierací ombudsman.

patricia.kubova@zvieraciombudsman.sk

Jana Trellová je PR manažérka adopčného podujatia Nájdite sa! so zvietkom z útulku.

jana.trellova@zvieraciombudsman.sk

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s