Tím

 

foto_symon
JUDr. Zuzana Stanová
je právnička a aktivistka, autorka účinnej novely Trestného zákona,  ktorá sprísnila tresty za týranie zvierat. Iniciátorka petície s rovnakým cieľom, ktorú podporilo za 7 dní viac ako 38.000 občanov. Ako projektová manažérka a fundraiserka stála za obnovou viacerých historických parkov, budov a verejných priestranstiev v Bratislave (napr. Pisztoryho palác, Americké námestie, Belopotockého park a pod.). Podieľala sa tiež nemalou mierou na spustení komunitných a kultúrnych projektov ako Dobrý trh, Dizajnvíkend v Pisztoryho paláci, Staromestský maškarný bál, Cirkul ‘art, Dni architektúry a dizajnu, Divadlo z chatrče školákom a pod.
http://www.prugerka.sk, http://www.zvieraciombudsman.sk

dupejova
Erika Dupejová
je riaditeľka kancelárie a programová manažérka iniciatívy Zvierací ombudsman. 

 
PastedGraphic-1

Mgr. Branislav Pagáč je environmentalista, cykloznačkár, environmentálny vizionár.  Absolvent Katedry ekológie a environmentalistiky na UKF v Nitre, kde sa zaoberal ornitocenózami, environmetálnymi dopadmi tažby hnedého uhlia a tvorbou náučných cyklotrás. Momentálne pracujúci ako profesionálny cykloznačkár. Zaujíma sa o invázne rastliny, najmä o ich praktickú likvidáciu priamo v teréne. Má za sebou niekoľko úspešných zásahov, kde sa po odstránení inváznych porastov obnovil biotop.
Vo voľnom čase sa venuje ručnej výrobe nožov a praktických drevenych výrobkov do kuchyne. Má rád prírodu, turistiku, zvieratá, kempovanie a grilovaní.

katka


Ing. arch. Katarína Krejčík
Katkinou láskou je pamiatková obnova, na ktorú sa špecializovala už na Fakulte architektúry. Katka je okrem toho telom i dušou milovníčka prírody, uprostred ktorej žije a tvorí okrem projektov aj krásne drevené výrobky (presnejšie partner) a organizuje rôzne krásne kurzy práce s hlinou, drevom a podobne.  http://www.zlaskykdrevu.sk

 

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s